LOGISTYKA

GAIN POLSKA

GAiN Polska dystrybuuje artykuły pomocy humanitarnej w całym kraju, Europie i na świecie (m.in. Ukraina i Izrael). Działamy efektywnie i z pełnym zaangażowaniem, korzystając z floty własnych samochodów, które służą nam do odbioru artykułów z prywatnych punktów zbiórki oraz od przedsiębiorstw, zlokalizowanych w różnych zakątkach Polski.

200 000+

osób obdarowanych pomocą humanitarną.

Po odebraniu towarów, transportujemy je do naszego centrum logistycznego w Legnicy. To miejsce pełni kluczową rolę, ponieważ odbywa się w nim proces sortowania, pakowania i przygotowywania przesyłek. Nasz wyspecjalizowany personel skrupulatnie sprawdza i kategoryzuje każdy przedmiot. Wszystko po to, aby zapewnić najwyższą jakość dostarczanej przez nas pomocy humanitarnej.

Kiedy przesyłki są gotowe do wysyłki, korzystamy z różnych środków transportu, aby dostarczyć je do osób potrzebujących w Polsce i za granicą. Współpracujemy z międzynarodowymi organizacjami humanitarnymi oraz lokalnymi partnerami, aby zapewnić skuteczną dystrybucję i dotarcie z pomocą tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna. Działając z poszanowaniem wartości, staramy się budować mosty solidarności i nadziei na całym świecie.

MAGAZYN W LEGNICY

GAIN POLSKA

Centrum logistyczne GAiN Polska znajduje się w Legnicy przy ul. Szczecińskiej 1. Jest to przystosowany do celów logistycznych magazyn o powierzchni 2000m2, z możliwością wysokiego składowania, z 9 rampami hydraulicznymi oraz dużą, zadaszoną rampą rozładunkowo-załadunkową. Dodatkowym atutem magazynu jest budynek administracyjny, gdzie na co dzień przebywają nasi pracownicy etatowi oraz wolontariusze.

NASZA FLOTA

FLOTA SAMOCHODÓW

Prowadzimy swoją działalność nie tylko profesjonalnie, ale przede wszystkim skutecznie.

Z tego względu wszędzie tam, gdzie jest to możliwe, korzystamy z usług naszych partnerów, tj. firmy logistyczne oraz inne oddziały GAiN w Europie. Do szybkiej organizacji naszej pracy posiadamy również własną flotę. W jej skład wchodzą m.in.:

auta osobowe

bus z zabudową kontenerową typu chłodnia

TIR z przyczepą dwuosiową, pracujący w systemie wymiennych kontenerów typu BDF

przyczepa kontenerowa typu chłodnia z niezależnym zasilaniem,

kontenery wymienne typu BDF,

wózek widłowy,

wózki elektryczne do transportu palet,

wózki paletowe.